Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Peche Cardinal MDCI Parfums dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

tuberozowy
kokosowy
Peche Cardinal MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Peche Cardinal MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Peche Cardinal MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Peche Cardinal MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia Peche Cardinal MDCI Parfums dla kobiet Zdjęcia

Peche Cardinal marki MDCI Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Peche Cardinal został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amandine Marie. Nutami głowy są dzięgiel, brzoskwinia, kokos, jeżyna i czarna porzeczka; nutami serca są tuberoza, Śliwka i lilia; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe i piżmo.

Dzięgiel Brzoskwinia Kokos Jeżyna Czarna porzeczka

Tuberoza Śliwka Lilia

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Peche Cardinal by MDCI Parfums.

Peche Cardinal Recenzje Perfum

Magda14012
Magda14012

Testuję z próbeczki przepiękną brzoskwinię. Wystarczy naprawdę kropelka a wyłania się słodki, soczysty, dojrzały owoc. Właściwie w pierwszych minutach, to bardziej likier brzoskwiniowy. Następnie kokos i tuberoza stają sie coraz bardziej obecne, trzymają w ryzach brzoskwinię, która trwa już do samego końca, gdy nuty bazy rozgrywa drzewo sandałowe i piżmo.
Bardzo dobra trwałość

Mamy tutaj brzoskwinię, słodką, ale na szczęście nie tak gęstą jak syrop. Jest rozcieńczona białymi kwiatami, głównie czuć delikatną tuberozę, która bardzo ładnie stapia się z brzoskwinią. W bazie dołącza kremowa, puchata wanilia.

Przyzwoity zapach, o bardzo dobrej trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MDCI Parfums Peche Cardinal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MDCI Parfums Peche Cardinal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Peche Cardinal marki MDCI Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Peche Cardinal marki MDCI Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Jennifer Lopez Live Escada Island Kiss Rochas Desir Pour Femme Yllozure Yllozureole Adidas Pure Lightness Profumum Roma Acqua e Zucchero Novae Plus Pearl Blue Anna Sui Rock Me! Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Voluspa Corsica Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010