Marki » M » szyprowo - owocowe « Grupy

Chypre Palatin MDCI Parfums dla kobiet i mężczyzn

Chypre Palatin MDCI Parfums dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Chypre Palatin MDCI Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Chypre Palatin MDCI Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Chypre Palatin marki MDCI Parfums to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Chypre Palatin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są lawenda, labdanum, hiacynt, galbanum, szałwia, klementynka i aldehydy; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia, róża i Śliwka; nutami bazy są styraks, benzoes, balsam tolu, wanilia, kastoreum, skóra, kostowiec, mech dębowy i kocanka.

Lawenda Labdanum Hiacynt Galbanum Szałwia Klementynka Aldehydy

Irys Jaśmin Gardenia Róża Śliwka

Styraks Benzoes Balsam Tolu Wanilia Kastoreum Skóra Kostowiec Mech dębowy Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre Palatin by MDCI Parfums.

Chypre Palatin Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

Zapach absolutnie zjawiskowy.Pierwszy niuch po prostu każe ci usiąść i kontemplować.
Ja zamarłem w zachwycie chociaż to nie moja bajka olfaktoryczna.
Doskonałe parametry.
Warto poznać nawet jeśli nie lubimy szyprów.
Tak powinno robić się perfumy...

Początek pięknie szyprowy - gorzki, nasycony bergamotką. Później zapach się zagęszcza, dołącza wanilia, lekko zwierzęce piżmo i cała gama różnego rodzaju żywic. Piękny, bogaty, orientalny szypr.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MDCI Parfums Chypre Palatin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MDCI Parfums Chypre Palatin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre Palatin marki MDCI Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre Palatin marki MDCI Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Profumum Roma Battito d`Ali Perris Monte Carlo Essence de Patchouli Memo Italian Leather Montana Parfum de Peau Giorgio Armani Armani Mauboussin Histoire d`Eau Amouage Amouage Lyric Woman M. Micallef Mon Parfum Cristal Serge Lutens Chergui Cacharel Cacharel Pour Homme Frederic Malle Musc Ravageur Amouage Amouage Epic Man Parfum d`Empire Ambre Russe The Different Company Sublime Balkiss Jovoy Paris Private Label Demeter Fragrance New York Nights Al Haramain Perfumes Musk Al Ghazal Schiaparelli Shocking Angel Schlesser Oriental Soul Pour Homme