Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

MAC Creation Hue MAC dla kobiet

MAC Creation Hue MAC dla kobiet

MAC Creation Hue marki MAC to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. MAC Creation Hue został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są frezja, fiołek i magnolia; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Nuty zielone

Frezja Fiołek Magnolia

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MAC Creation Hue by MAC.

MAC Creation Hue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum MAC MAC Creation Hue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu MAC MAC Creation Hue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MAC Creation Hue marki MAC. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MAC Creation Hue marki MAC reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Carolina Herrera AquaFlore ID Parfums Le Monde des Rêves Versace Versace Essence Etheral Stella Cadente Miss Me Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Hanae Mori Haute Couture Tartine et Chocolat Ptisenbon Weil Sweet Bambou Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Ayala Moriel Viola Calypso Christiane Celle Jasmin