Marki » M » aromatyczno - wodne « Grupy

Mare Mosso M8 Moods dla kobiet i mężczyzn

Mare Mosso M8 Moods dla kobiet i mężczyzn

morski
ziołowy

Mare Mosso marki M8 Moods to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mare Mosso został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geoffrey Nejman. Nutami głowy są tymianek i anyż; nutami serca są nuty zielone i nuty morskie; nutami bazy są białe piżmo, paczula, wyszukane drewna i wanilia.

Tymianek Anyż

Nuty zielone Nuty morskie

Białe piżmo Paczula Wyszukane drewna Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mare Mosso by M8 Moods.

Mare Mosso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M8 Moods Mare Mosso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M8 Moods Mare Mosso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mare Mosso marki M8 Moods. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mare Mosso marki M8 Moods reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Giorgio Armani Acqua di Gio Mexx Mexx Ice Touch Man Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Nautica Nautica Sunset Voyage The Body Shop Oceanus Nicole Farhi Bleu Intense The American Line Navy - Liberty DSH Perfumes La Plage Sea Bella Bellissima Perfect Man Alternative Thymes Azur Bath and Body Works Ocean