Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lana M8 Moods dla kobiet

Lana M8 Moods dla kobiet

karmelowy
Lana M8 Moods dla kobiet Zdjęcia

Lana marki M8 Moods to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lana został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geoffrey Nejman. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są karmel, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Pomarańcza Grejpfrut Bergamotka

Karmel Jaśmin Róża

Białe piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lana by M8 Moods.

Lana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M8 Moods Lana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M8 Moods Lana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lana marki M8 Moods. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lana marki M8 Moods reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Naomi Campbell Winter Kiss Yllozure Yllozuria Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Acqua di Biella Kid Mohair Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Berkeley Square Rose Petal Rasasi Abeer Givenchy Givenchy Naturally Chic Lulu Beauty Starlet