Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lana M8 Moods dla kobiet

Lana M8 Moods dla kobiet

karmelowy
Lana M8 Moods dla kobiet Zdjęcia

Lana marki M8 Moods to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Lana został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geoffrey Nejman. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są karmel, jaśmin i róża; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Pomarańcza Grejpfrut Bergamotka

Karmel Jaśmin Róża

Białe piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lana by M8 Moods.

Lana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M8 Moods Lana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M8 Moods Lana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lana marki M8 Moods. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lana marki M8 Moods reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Aramis Aramis Always for Her Max Mara Max Mara Kenneth Cole Reaction for Her Marc Jacobs Daisy Black Edition Avon Spotlight Ajmal Facets of Her Sonoma Scent Studio Wood Violet Masaki Matsushima M O Boticario Rhea Arno Sorel Jardins de Babel Women Givenchy Givenchy Naturally Chic