Marki » M » skórzane « Grupy

Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet

Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet

skórzany
Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Vanille Cuir marki M. Micallef to skórzane perfumy dla kobiet. Vanille Cuir został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i mięta; nutami serca są cynamon, kminek i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, zamsz, fasolka tonka, cedr i drzewo sandałowe.

Bergamotka Lawenda Mięta

Cynamon Kminek Kwiat pomarańczy

Wanilia Zamsz Fasolka tonka Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Cuir by M. Micallef.

Vanille Cuir Recenzje Perfum

zielona
zielona

Taka łagodniejsza wersja Aoud Leather Montale.
Skóra, cukier, wodnista lawenda; typowy całoroczny uniseks. Tak uniwersalny i "do wszystkiego", że może nawet krawat umiałby zawiązać ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Vanille Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Vanille Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Cuir marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Cuir marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montana Montana Parfum d'Homme Montana Parfum de Peau Pierre Cardin Enigme Pierre Balmain Jolie Madame Aubusson Aubusson Homme Mark Buxton Hot Leather Boadicea the Victorious Vibrant Creed Royal English Leather Krigler Lovely Patchouli Serge Lutens Boxeuses Amouage Memoir Man L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore