Marki » M » skórzane « Grupy

Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet

Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet

skórzany
Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Vanille Cuir M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Vanille Cuir marki M. Micallef to skórzane perfumy dla kobiet. Vanille Cuir został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i mięta; nutami serca są cynamon, kminek i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, zamsz, fasolka tonka, cedr i drzewo sandałowe.

Bergamotka Lawenda Mięta

Cynamon Kminek Kwiat pomarańczy

Wanilia Zamsz Fasolka tonka Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Cuir by M. Micallef.

Vanille Cuir Recenzje Perfum

zielona
zielona

Taka łagodniejsza wersja Aoud Leather Montale.
Skóra, cukier, wodnista lawenda; typowy całoroczny uniseks. Tak uniwersalny i "do wszystkiego", że może nawet krawat umiałby zawiązać ;]

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Vanille Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Vanille Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Cuir marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Cuir marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Missoni Missoni Uomo Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Odori Cuoio English Leather English Leather Acca Kappa 1869 Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Alford & Hoff Alford & Hoff Adidas Adidas Dare Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Serge Lutens Cuir Mauresque Strange Invisible Perfumes Black Rosette