Marki » M » orientalne « Grupy

Shanaan M. Micallef dla kobiet i mężczyzn

Shanaan M. Micallef dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

dymny
Shanaan M. Micallef dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shanaan M. Micallef dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shanaan marki M. Micallef to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Shanaan został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są cytryna i petitgrain; nutami serca są cedr, paczula i kadzidło; nutami bazy są ambra, labdanum i piżmo.

Cytryna Petitgrain

Cedr Paczula Kadzidło

Ambra Labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shanaan by M. Micallef.

Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon
Full Incense
Cardinal

Shanaan Recenzje Perfum

Słodkawe kadzidło ze sporą dawką labdanum i paczuli. Miłe i dość przyjemne – nie jestem fanką kadzideł, więc zachwytu nie wzbudził, ale może się podobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Shanaan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Shanaan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shanaan marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shanaan marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Avon Black Suede Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Prada No9 Benjoin Esteban Ambre Mary Kay Affection Montale Aoud Ambre Donna Karan Essence Labdanum Tonatto Profumi Amir Tesori d`Oriente White Musk Dolce&Gabbana The One Gentleman Omnia Profumi Ambra