Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Sashka Man M. Micallef dla mężczyzn

Sashka Man M. Micallef dla mężczyzn

ziołowy

Sashka Man marki M. Micallef to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Sashka Man został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, lawenda i rozmaryn; nutami serca są pieprz, papryka, gałka muszkatołowa i dzięgiel; nutami bazy są wetyweria, paczula, piżmo, ambra, mech dębowy i jodła.

Cytryna Mandarynka Lawenda Rozmaryn

Pieprz Papryka Gałka muszkatołowa Dzięgiel

Wetyweria Paczula Piżmo Ambra mech dębowy Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sashka Man by M. Micallef.

Sashka Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Sashka Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Sashka Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sashka Man marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sashka Man marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Versace Blue Jeans Calvin Klein CK IN2U for Him Alfred Sung Paradise Homme Liz Claiborne Curve Soul for Men Dana Canoe for Men Lili Bermuda Navy Eclectic Collections Carte Blanche Zara Zara Collection Man Adidas Adidas Active Bodies Arno Sorel Shaman Caesars World Caesars Man Emperor