Marki » M » aromatyczno - fougere « Grupy

Sashka Man M. Micallef dla mężczyzn

Sashka Man M. Micallef dla mężczyzn

ziołowy

Sashka Man marki M. Micallef to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Sashka Man został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, lawenda i rozmaryn; nutami serca są pieprz, papryka, gałka muszkatołowa i dzięgiel; nutami bazy są wetyweria, paczula, piżmo, ambra, mech dębowy i jodła.

Cytryna Mandarynka Lawenda Rozmaryn

Pieprz Papryka Gałka muszkatołowa Dzięgiel

Wetyweria Paczula Piżmo Ambra Mech dębowy Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sashka Man by M. Micallef.

Sashka Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Sashka Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Sashka Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sashka Man marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sashka Man marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Dana Canoe for Men Geo. F. Trumper Skye True Religion True Religion Men Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Jaclyn Smith California for Men Alfred Dunhill Dunhill Edition