Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Note Vanillee M. Micallef dla kobiet

Note Vanillee M. Micallef dla kobiet

rumowy
Note Vanillee M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Note Vanillee M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Note Vanillee M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Note Vanillee M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Note Vanillee marki M. Micallef to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Note Vanillee został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są mandarynka i cytrusy; nutami serca są jaśmin i nuty kwiatowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia, rum i koniak.

Mandarynka Cytrusy

Jaśmin Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Rum Koniak

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Note Vanillee by M. Micallef.

Botrytis

Note Vanillee Recenzje Perfum

Szarada
Szarada

Przypadkowo weszłam w posiadanie próbki Note Vanillee, mnie samej nie przyszłoby do głowy zaopatrywać się w nią. Linearne zapachy waniliowe to kompletnie nie moja bajka, a te perfumy tak mi się kojarzyły. Ku mojemu zdziwieniu Note Vanillee okazała się należeć do tej samej rodziny co Frapin 1270, czy Botrytis Ginestet. Lepka, wręcz kapiąca słodycz podbita alkoholem - w tym przypadku rumem i koniakiem. Jeśli ktoś jest wielbicielem tej kategorii, może śmiało kupować w ciemno.

Dla mnie osobiście, jakkolwiek urocza jest ta kompozycja, to jednak nie nadaje się do noszenia globalnego. Za słodko mi. Będę się od czasu do czasu rozkoszować bogactwem tego zapachu na nadgarstku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Note Vanillee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Note Vanillee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Note Vanillee marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Note Vanillee marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

M. Micallef Gaiac Diptyque Eau Lente Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Diptyque Eau Duelle Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Givenchy Organza Indecence Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Serge Lutens Santal Majuscule Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Vivienne Westwood Boudoir Profumum Roma Acqua e Zucchero Serge Lutens Bois de Violette Serge Lutens Bois et Fruits Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel One of Those Helium [2He] Profumum Roma Battito d`Ali Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent Opium Rochas Femme Rochas Ginestet Botrytis