Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Note Poudree M. Micallef dla kobiet

Note Poudree M. Micallef dla kobiet

Miałem: 1

Note Poudree M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Note Poudree M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Note Poudree M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Note Poudree M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Note Poudree marki M. Micallef to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Note Poudree został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi brzoskwinia; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia i cedr.

Brzoskwinia

Jaśmin Róża

Ambra Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Note Poudree by M. Micallef.

Note Poudree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Note Poudree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Note Poudree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Note Poudree marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Note Poudree marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Lansy Roberto Verino Verino Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Fresh Cannabis Rose Montale Aoud Collection - Aoud Flowers MDCI Parfums Rose de Siwa Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Oriflame Giordani White Gold Succes de Paris Fujiyama Emilio Pucci Miss Pucci Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Ulric de Varens Creation N° 13