Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Night Aoud M. Micallef dla kobiet

Night Aoud M. Micallef dla kobiet

agarowy
Night Aoud M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Night Aoud M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Night Aoud marki M. Micallef to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Night Aoud został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są cytrusy, ylang-ylang, gałka muszkatołowa i brzoskwinia; nutami serca są agar (oud), drzewo sandałowe i paczula; nutami bazy są cedr, wanilia, ambra i labdanum.

Cytrusy Ylang-ylang Gałka muszkatołowa Brzoskwinia

Agar (oud) Drzewo sandałowe Paczula

Cedr Wanilia Ambra Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Night Aoud by M. Micallef.

Night Aoud Recenzje Perfum

Night Aoud był pierwszym zapachem z nutą oud, jaki miałam okazję poznać. Z miejsca mnie zafascynował.

Nie kojarzy mi się na szczęście ze szpitalem - ale jest w nim coś co przypomina sterylną, podrasowaną chemicznie czystość.

Jednocześnie jest zimny, mroźny, nieprzystępny. Kiedy powąchałam go pierwszy raz, pomyślałam, że tak mogły pachnieć elfy Tolkiena - piękne, zimne i doskonałe niczym diament.

Bardzo ten zapach lubię - ale najbardziej kocham w nim początek - baza nie jest już tak ciekawa, blednie w porównaniu z nutami otwarcia.

kacper7991
kacper7991

Zapach rozpoczyna sie mdłą plastikową landryną (sztuczne słabe cytruski,damascone beta, etylomaltol, salicylany i velvione wiedzie prym). Tani sztuczny landryniasty tytoń a fuu. agar w tle ratuje sytuacje dentystycznym pazurkiem, zapach zmydla się , po chwili pachnie jak najtańsze gryzące mydło o pseudo owocowym zapachu z nutą uwaga... gabinetu krwiodactwa w szpitalu . Potem gabinet ucieka a zostaje samo tanie mydlisko które na końcu robi się spocone lepkie i metaliczne. Nie zabardzo zapach, jakiś taki bez wyczucia i ta nuta gabinetu krwiodactwa, zdecydowanie pawiogenny i mdlący zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Night Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Night Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Night Aoud marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Night Aoud marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Otto Kern Otto Kern Woman Nanette Lepore Shanghai Butterfly Bijan Bijan Black Women Mona di Orio Carnation Adidas Free Emotion Lolita Lempicka Si Lolita Humiecki & Graef Geste Profumi del Forte Versilia Vintage Ambra Mediterranea Rasasi Al Taif Molinard Ecoute Moi Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco