Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les 4 Saisons: Yellow Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: Yellow Sea M. Micallef dla mężczyzn

dymny
Les 4 Saisons: Yellow Sea M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Les 4 Saisons: Yellow Sea marki M. Micallef to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les 4 Saisons: Yellow Sea został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka, lima i tangeryna; nutami serca są paczula, cedr virginia i kadzidło; nutami bazy są ambra, benzoes i kastoreum.

Bergamotka Lima Tangeryna

Paczula Cedr Virginia Kadzidło

Ambra Benzoes Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Yellow Sea by M. Micallef.

Les 4 Saisons: Yellow Sea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Yellow Sea marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Yellow Sea marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Declaration Essence The Body Shop Zestini Cattier Eau du Verger Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Homme Guerlain Eau de Cologne du 68 Guerlain Habit Rouge Sport Amouage Arcus Atelier Flou Eau d`Aviateur Novaya Zarya Troynoy James Heeley Menthe Fraiche Acorelle Verveine Agrumes Anya`s Garden Light