Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les 4 Saisons: Yellow Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: Yellow Sea M. Micallef dla mężczyzn

dymny
Les 4 Saisons: Yellow Sea M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Les 4 Saisons: Yellow Sea marki M. Micallef to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les 4 Saisons: Yellow Sea został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka, lima i tangeryna; nutami serca są paczula, cedr virginia i kadzidło; nutami bazy są ambra, benzoes i kastoreum.

Bergamotka Lima Tangeryna

Paczula Cedr Virginia Kadzidło

Ambra Benzoes Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Yellow Sea by M. Micallef.

Les 4 Saisons: Yellow Sea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Yellow Sea marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Yellow Sea marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Chrome Avon Wish of Happiness Jovoy Paris Hesperide Lalique Lalique White Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Carthusia Mediterraneo Histoires de Parfums 1828 Hermes Concentre d`Orange Verte Burberry Burberry Summer Men 2009 Everlast Cactus Shot Lisa Hoffman French Clary Sage Anamor You Are