Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les 4 Saisons: White Sea został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są geranium i paczula; nutami bazy są piżmo, irys i ambra.

Lawenda Rozmaryn Bergamotka Cytryna Amalfi

Geranium Paczula

Piżmo Irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: White Sea by M. Micallef.

Les 4 Saisons: White Sea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Calvin Klein Ck One Electric Thierry Mugler Innocent Illusion Novae Plus Fresh Blue Oxbow Oxbow for Men John Varvatos Artisan Sisley Sisley Eau de 3 Lacoste Challenge Avon Simple Elements Warm Sunshine Novaya Zarya Troynoy Demeter Fragrance Sushi