Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn

Les 4 Saisons: White Sea M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Les 4 Saisons: White Sea został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są lawenda, rozmaryn, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są geranium i paczula; nutami bazy są piżmo, irys i ambra.

Lawenda Rozmaryn Bergamotka Cytryna Amalfi

Geranium Paczula

Piżmo Irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: White Sea by M. Micallef.

Les 4 Saisons: White Sea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: White Sea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: White Sea marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cerruti Image Woman Davidoff Cool Water Game Happy Summer Byblos Blu Men Enjoy Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Ocean Pacific OP Juice Atelier Flou Eau d`Aviateur Guerlain Guerlain Homme L`Eau Space NK Laughter Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Amway Opportune Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest