Marki » M » kwiatowe « Grupy

Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet

Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 5

Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Les 4 Saisons: Printemps marki M. Micallef to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les 4 Saisons: Printemps został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka i gruszka; nutami serca są róża, malina i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Gruszka

Róża Malina Czarna porzeczka

Piżmo Wanilia Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Printemps by M. Micallef.

Les 4 Saisons: Printemps Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Printemps marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Printemps marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Dreaming Victorio & Lucchino Bambina Estée Lauder Beyond Paradise Blue Torand Beverly Hills 90210 Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Eclectic Collections Excellence Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Yardley Heritage Collection: Orange Blossom JoAnne Bassett Magie d’ Or American Beauty Beloved Revlon Jean Nate Des Filles a la Vanille Imma