Marki » M » kwiatowe « Grupy

Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet

Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 5

Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Les 4 Saisons: Printemps M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Les 4 Saisons: Printemps marki M. Micallef to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les 4 Saisons: Printemps został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka i gruszka; nutami serca są róża, malina i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Gruszka

Róża Malina Czarna porzeczka

Piżmo Wanilia Drzewo gwajakowe Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Printemps by M. Micallef.

Les 4 Saisons: Printemps Recenzje Perfum

Les 4 Saisons: Printemps by M. Micallef 3.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Printemps marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Printemps marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Cabotine Alfred Sung Sung Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Blumarine Blu Adidas Energy Game Reminiscence Etoile de Rem Julian Rouas Swing Glamour Donna Karan Pure DKNY Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia mark. mark Sophistique Succes de Paris Dreaming Princess Madonna Nudes 1979 Musical