Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Les 4 Saisons: Black Sea M. Micallef dla kobiet i mężczyzn

Les 4 Saisons: Black Sea M. Micallef dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
dymny

Les 4 Saisons: Black Sea marki M. Micallef to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Les 4 Saisons: Black Sea został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są przyprawy, cyprys i drzewo gwajakowe; nutami serca są szafran, goździk (przyprawa), cynamon, konwalia i nuty kwiatowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra, kadzidło i wanilia.

Przyprawy Cyprys Drzewo gwajakowe

Szafran Goździk (przyprawa) Cynamon Konwalia Nuty kwiatowe

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Kadzidło Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Black Sea by M. Micallef.

Ikon
Gaiac
Black Cashmere
LP No.9 for Men
Sale Perfume 01

Les 4 Saisons: Black Sea Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Piękny zapach, już wycofany a jak dotąd nie pojawiła się recenzja.. ciekawe. I ja dosyć długo zwlekałam nie chcąc przelewać na "papier" swoich doznań zapachowych.zachwyciłam się tą kompozycją i postanowiłam przez jakiś czas, te doznania, nosić "w sobie". Black Sea należy do tych kreacji które na długo zapadają w pamięć dzięki świetnemu pomysłowi, bardzo dobremu warsztatowi i ciekawej kompozycji. Dużo tu składników użyto, jak za starych, dobrych czasów:-). Dzięki temu zapach żyje, ma swoje niezaprzeczalne miejsce w kolekcji Les 4 Saisons, ale nie tylko.
Oczywiście, można zapytać czy tak pachnie Morze Czarne?- i tak i nie. Znam zapach tego morza z plaż różnych państw i nie wszędzie pachnie tak samo. Jednak nawet jeśli jest to swego rodzaju wariacja artystyczna, to zapewniam Was, że bardzo udana.
Zapach jest w kategorii orientalno-przyprawowy i zgadzam się z tym całkowicie. Właśnie orientalne przyprawy, szafran, goździk i cynamon unoszą się nad falami tego morza ale sercem jest gwajak, drzewo sandałowe i kadzidło. Dałabym sobie rękę odkroić z pewności,że jest tam również labdanum.. Wanilia lekko osnuwa całość nadając subtelnej słodyczy.Kwiaty- to ciekawe, bowiem takowych nie zauważam, ale wraz z falowaniem zapachu można wyczuć specyficzne algi. Chwilami miałam wrażenie przypływu i odpływu fal zapachowych, co mnie in plus zaskoczyło.Jest w tym zapachu pewna nostalgia. Black Sea szalenie mi się podoba, idealnie wpisuje się w moje klimaty i bardzo ubolewam nad tym, ze zakończono produkcję. Zapach typu uniseks. Flakon typowy dla całej serii, choć w przypadku Black Sea trochę smutny.Trwałość dobra, powyżej sześciu godzin, projekcja na długość ramion.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Black Sea marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Black Sea marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Serge Lutens Ambre Sultan Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Parfum d`Empire Aziyade Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel M. Micallef Gaiac Lubin Idole Eau de Parfum Nasomatto Black Afgano Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Carner Barcelona Cuirs Amouage Amouage Epic Man Parfum d`Empire Cuir Ottoman Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Baldessarini Strictly Private Montale Intense Cafe Serge Lutens Chergui Serge Lutens Rousse Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain L`Artisan Parfumeur Al Oudh