Marki » M » drzewne « Grupy

Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet

Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet

Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Les 4 Saisons: Automne marki M. Micallef to drzewne perfumy dla kobiet. Les 4 Saisons: Automne został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są szafran, gałka muszkatołowa i kminek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Czerwone jagody

Szafran Gałka muszkatołowa Kminek

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Automne by M. Micallef.

Badgley Mischka

Les 4 Saisons: Automne Recenzje Perfum

ysabell
ysabell

Piękny kawał sztuki perfumeryjnej! Interesująca interpretacja jesieni, podoba mi się. Automne otwiera się mocnym uderzeniem butwiejących liści, jesienią listopadową i pochmurną. Następnie delikatnieje i rozwija się w słodkie, dojrzałe i lekko kwaskowate owoce. Baza jest dosyć słodka, czysta i lekka. Parametry przeciętne, perfumy są dosyć trwałe, ale bliskoskórne. Głównie z tego powodu nie przewiduję, że zrobią u mnie karierę, raczej do ludzi ich nie będę nosić- ale zachowam miniaturkę dla własnej przyjemności, na leniwe jesienne dni w domu.

Oliwka
Oliwka

Piękny zapach, najlepiej sprawdza się w październiku i listopadzie. Czuję kwaśne owoce posypane szafranem i kminem, dosłodzone wanilią. Na mojej skórze jest właśnie taki: kwaśny i słodki zarazem. Przyjemny w zamkniętym pomieszczeniu, najpiękniejszy na spacerze w mglisty, mokry dzień lub bezchmurny, w kiedy słońce przebija się zza drzew a pod nogami szeleszczą kolorowe dywany…To nie jest zapach do zestawu z sukienką i wysokimi obcasami ale do wygodnych butów i zielonej parki. Zakładam go, kiedy chcę pobyć ze sobą i sobie sprawić przyjemność obcowania z micallefowską jesienią. Trwałość dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Automne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Automne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Automne marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Automne marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

M. Micallef Gaiac Serge Lutens Feminite du Bois Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Hermes Eau des Merveilles Cacharel LouLou Givenchy Organza The Different Company Sublime Balkiss Serge Lutens Ambre Sultan Ginestet Botrytis Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Oriflame Mirage L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Montale Intense Cafe Donna Karan Black Cashmere Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) The Vagabond Prince Enchanted Forest Rochas Femme Rochas Alexander McQueen My Queen Yves Rocher Neonatura Cocoon Agent Provocateur L'Agent