Marki » M » drzewne « Grupy

Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet

Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet

Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Les 4 Saisons: Automne M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Les 4 Saisons: Automne marki M. Micallef to drzewne perfumy dla kobiet. Les 4 Saisons: Automne został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są szafran, gałka muszkatołowa i kminek; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Bergamotka Czerwone jagody

Szafran Gałka muszkatołowa Kminek

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les 4 Saisons: Automne by M. Micallef.

Angel
Badgley Mischka

Les 4 Saisons: Automne Recenzje Perfum

Oliwka
Oliwka

Piękny zapach, najlepiej sprawdza się w październiku i listopadzie. Czuję kwaśne owoce posypane szafranem i kminem, dosłodzone wanilią. Na mojej skórze jest właśnie taki: kwaśny i słodki zarazem. Przyjemny w zamkniętym pomieszczeniu, najpiękniejszy na spacerze w mglisty, mokry dzień lub bezchmurny, w kiedy słońce przebija się zza drzew a pod nogami szeleszczą kolorowe dywany…To nie jest zapach do zestawu z sukienką i wysokimi obcasami ale do wygodnych butów i zielonej parki. Zakładam go, kiedy chcę pobyć ze sobą i sobie sprawić przyjemność obcowania z micallefowską jesienią. Trwałość dobra.

Kage
Kage

Jako jesieniofil nie mogłam przejść obojętnie obok flakonu skrywającego Jesień pachnącą szafranem i czerwonymi jagodami.
Pierwszy niuch - jarzębina! Może nie są to dosłowne cierpkie rozgniecione owoce ale klimat żurawiny, kwaśnych czerwonych borówek został zachowany. Pojawiają się przyprawy - mglista sugestia grzańca, później wanilia i drzewo sandałowe nadające kompozycji klasycznego charakteru.

Jesień Micallefa jest typowo złota i polska. Beztroski dzień trwa i trwa, nie ma w nim miejsca na melancholię, jesienną słotę czy więdnące kwiaty. Jest słodko, kolorowo, bogato a specyficzna ostro-kwaskowa nuta ratuje te perfumy od pogrążenia się w nurcie landrynkowo-owocowych słodziaków.

EDIT: wcześniej czułam w Automne "pańciowatą" nutę retro, rok po testach stwierdzam - może i retro, może i oklepana wanilia z sandałowcem, ale nadal podkręcone jesienną cierpkością jarzębiny. Prawie widzę jej czerwone owoce na tle złotych liści.
Zakochałam się w tej radosnej jesieni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Les 4 Saisons: Automne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Les 4 Saisons: Automne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les 4 Saisons: Automne marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les 4 Saisons: Automne marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Montale Intense Cafe Serge Lutens Ambre Sultan Caron Aimez - Moi Serge Lutens Sa Majeste la Rose Bond No 9 New Haarlem Etro Etra Etro M. Micallef Gaiac Cartier La Panthere L`Artisan Parfumeur Dzing! Parfumerie Generale PG20 L`Eau Guerriere Lorenzo Villoresi Alamut Jovoy Paris La Liturgie des Heures L`Artisan Parfumeur Dzongkha Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Hermes Eau des Merveilles The Different Company Sublime Balkiss