Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Jewel for Her M. Micallef dla kobiet

Jewel for Her M. Micallef dla kobiet

Jewel for Her M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Jewel for Her M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Jewel for Her marki M. Micallef to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Jewel for Her został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są kardamon, kolendra i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Kardamon Kolendra Bergamotka

Jaśmin Róża Ylang-ylang

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jewel for Her by M. Micallef.

Jewel for Her Recenzje Perfum

cocomalibu
cocomalibu

Piękny, klasyczny, megakobiecy zapach.
Otwarcie jest dosyć ostre, bergamotka wraz z kolendrą i kardamonem przez moment grają pierwsze skrzypce. Po kilku minutach jednak intensywny aromat przechodzi w wyrafinowane, eleganckie połączenie kwaskowatej róży z miodową słodyczą ylang-ylang. Obok nich wyczuwam także delikatną odsłonę jaśminu i tchnienie paczuli, która zapobiega nadmiernemu wysłodzeniu się środkowych nut. W tle rzeczywiście czai się jakaś drapieżna, animalna nuta, która dodaje całości pazura i sprawia, że te perfumy mimo swojej klasycznej tonacji są w całości niezwykle seksowne i zmysłowe.
Zapach na pewno nie na co dzień, raczej na okazje. Kojarzy mi się z idealnie skrojoną wieczorową kreacją z głębokim dekoltem. Ubrana w ten zapach na pewno nie potrzebowałabym już żadnych innych klejnotów wokół szyi.

Początek to dość intensywna, czekoladowa paczula, później dołączają kwiaty – głównie wyczuwam cierpko – słodką różę. W tle jest nieco cielesna, animalna nuta, która dodaje nieco pieprzyku całej kompozycji. Później całość nieco się zmydla. Ładny, dość trwały zapach.

Jewel for Her by M. Micallef 4.40 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Jewel for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Jewel for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jewel for Her marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jewel for Her marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Chamade Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum M. Micallef Mon Parfum Cristal Profumum Roma Battito d`Ali Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Givenchy Organza Indecence Serge Lutens Feminite du Bois Versace Gianni Versace Amouage Honour Woman Molinard Habanita Annick Goutal Songes Loewe Aura Agent Provocateur L'Agent Rochas Femme Rochas Sisley Eau du Soir Gucci Gucci Eau de Parfum Vivienne Westwood Boudoir Tom Ford Black Orchid Chanel Coco Parfum