Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jewel M. Micallef dla kobiet

Jewel M. Micallef dla kobiet

Jewel M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Jewel marki M. Micallef to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jewel został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i kolendra; nutami serca są irys, jaśmin i geranium; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kolendra

Irys Jaśmin Geranium

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jewel by M. Micallef.

Jewel Recenzje Perfum

Jewel by M. Micallef 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Jewel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Jewel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jewel marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jewel marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari BLV Gianfranco Ferre 20 For Woman Max Mara Max Mara Cacharel Noa Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Trish McEvoy Trish Kylie Minogue Couture Lancome Magnifique Eau de Toilette Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Smell Bent Sunshine InStyle Sex in The City Seduce Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi