Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Jewel M. Micallef dla kobiet

Jewel M. Micallef dla kobiet

Jewel M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Jewel marki M. Micallef to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Jewel został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i kolendra; nutami serca są irys, jaśmin i geranium; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kolendra

Irys Jaśmin Geranium

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jewel by M. Micallef.

Jewel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Jewel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Jewel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jewel marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jewel marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Versace Jeans Couture Glam Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Montale White Aoud Al-Rehab Al Hanouf Tommy Bahama Tommy Bahama Benetton United Colors of Benetton Unisex Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Jovan Black Musk Oriflame Miss O Fashion Princess Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Brut Parfums Prestige Imperial Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli