Marki » M » kwiatowe « Grupy

Gardenia M. Micallef dla kobiet

Gardenia M. Micallef dla kobiet

Gardenia M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Gardenia M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Gardenia marki M. Micallef to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardenia został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, ambra i wanilia.

Jaśmin Gardenia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by M. Micallef.

Isabey Gardenia

Gardenia Recenzje Perfum

monika690
monika690

Z pewnością główna bohaterką tego zapachu jest gardenia, piękna, kremowa i niezwykle aromatyczna. Mam krzew doniczkowy- gardenię i latem przepięknie kwitła, a jak pachniała.....W tej kompozycji, lekko gumowaty aromat gardenii został złagodzony wanilią. Nie przepadam za wanilią w zapachach, lecz tutaj wanilia nie dominuje i nie wychyla się, jakby podąża za gardenią. Według mnie ta kompozycja nadaje się na wiosnę i niezbyt gorące lato, wprowadzi nieco egzotyki do naszego życia :)
I tu mam zagwozdkę nie jestem pewna czy nie posiadam zapachu Gardenia No 41 M. Micallef, który ma nieco bogatszy skład . Może ktoś mnie oświeci :)

hehehihi
hehehihi

Jedna z ładniejszych gardenii jakie było dane mi poznać. Soczysta, kremowa, odurzająca. Podana w towarzystwie wanilii i jaśminu tworzy kompozycję o zabójczych parametrach. Na szczęście białe kwiaty nie pokazują tu gumowatego oblicza. Nada się przede wszystkim na chłodne pory roku, ale czekam na lato, może pokaże inne oblicze. Z przyjemnością zużyję odlewkę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Full Calvin Klein Obsession Chanel Coco Eau de Parfum Al-Rehab Roses Guerlain L'Heure Bleue M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Balenciaga Balenciaga Paris Lolita Lempicka Fleur Defendue Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Penhaligon`s Peoneve The Different Company Sublime Balkiss Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Caron Pour Une Femme de Caron Sonia Rykiel Rykiel Woman Penhaligon`s Cornubia Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Caron Montaigne Annick Goutal Songes Penhaligon`s Iris Prima Christian Dior Dune