Marki » M » drzewne « Grupy

Gaiac M. Micallef dla mężczyzn

Gaiac M. Micallef dla mężczyzn

Mam: 46 Miałem: 34 Chcę: 35 Ukochany zapach: 3

Gaiac M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia Gaiac M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Gaiac marki M. Micallef to drzewne perfumy dla mężczyzn. Gaiac został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo gwajakowe, ambra, wetyweria i wanilia.

Bergamotka

Jaśmin Goździk (przyprawa)

Drzewo gwajakowe Ambra Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gaiac by M. Micallef.

Les 4 Saisons: Black Sea
Fendi Theorema

Gaiac Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Klasyka drzewnych zapachów.

Dla mnie wciąż niedościgniony wzór zapachów drzewnych.

Król jest jeden i właśnie nim jest Gaiac.

salvadora
salvadora

To była miłość od pierwszego powąchania. Przepadłam, a raczej wpadłam w sidła pięknego Gaiac'a. Piernikowy grzaniec, jak go nazywam jest niebywałej urody zapachem. Słodki i ostry goździk mocno daje o sobie znać i pięknie wtapia się w pikantne gwajakowe drzewo. Do tego dochodzi drzewna wetyweria, solidnie doprawiona szlachetną wanilią. Całość otula puchata żywica bursztynowa. Cały ten miks tworzy coś na kształt grzanego wina i pierników jednocześnie, dając słodko-korzenny efekt. Perfumeryjne cudo, jak dla mnie. Kocham być w objęciach Gaiac'a, a on trzyma mnie mocno i nie wypuszcza przez dłuuugie godziny.

hasi
hasi

Spokojny, drzewny zapach, bliskoskórny. Lubię go używać jesienią/zimą, do ciepłych swetrów. Pięknie otula, łatwo się go nosi. Polecam spróbować !

AlexGGS
AlexGGS

Zapach dla pań i panów. Na mnie układa się blisko skóry. Czuję drewno. Ciepłe, doprawione. Po paru godzinach orzeźwiają się, to zapewne bergamota, która przewrotnie pojawia sie na mnie pod koniec. Ciekawy. Nienachalny. Wart poznania.

mangos
mangos

Podobno to zapach męski...ale dla mnie typowy unisex. Przepiękny, nienarzucający się,bliskoskórny. Kojący aromat drzewa gwajakowego pomaga uspokoić się po ciężkim , nerwowym dniu, dlatego chętnie noszę je wieczorem,przed snem. Bardzo udana kompozycja!

kpnz
kpnz

Niezwykle ciepły, drzewny zapach, wręcz "misiowy" :) to co wyjątkowo wyczuwam na pierwszy rzut to miękkie nuty kakao, delikatnego, ale esencjonalnego drewna, i przypraw, które łagodnie przebijają się przez tą drzewność. Zapach nie ma w sobie ostrego sznytu, jest "głęboki", esencjonalny, otulający. Kojarzę go z zimnymi miesiącami. Gdy testowałam Allure męskie od Chanel bardzo mi się skojarzył Gaiac'iem. Podobny rodzaj ciepła. Obie kompozycje piękne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Gaiac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Gaiac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gaiac marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gaiac marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Frapin 1270 Fendi Fendi Theorema Donna Karan Black Cashmere Comme des Garcons Wonderwood Serge Lutens Fille en Aiguilles Gucci Gucci pour Homme Parfum d`Empire Ambre Russe Tom Ford Sahara Noir Yves Saint Laurent M7 Parfum d`Empire Cuir Ottoman Ginestet Botrytis Serge Lutens Feminite du Bois Rouge Bunny Rouge Embers Lubin Idole L`Artisan Parfumeur Tea for Two Lalique Encre Noire Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Comme des Garcons Black Serge Lutens Santal Majuscule