Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Floral M. Micallef dla kobiet

Floral M. Micallef dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Floral M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Floral M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Floral marki M. Micallef to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Floral został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, malina i figa.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Malina Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floral by M. Micallef.

Floral Recenzje Perfum

Bardzo dobry zapach – gęsty i intensywny kwiat pomarańczy, jaśmin i inne bliżej niezidentyfikowane kwiaty.

Bardzo słodki – miodową słodyczą kwiatów z dodatkiem mocnej wanilii i czegoś delikatnie aptecznego. Bardzo trwały i intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Floral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Floral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floral marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floral marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Acqua di Gio Givenchy Lovely prism Max Mara Max Mara Silk Touch Puma Jamaica Woman Tommy Hilfiger Tommy Girl Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Sarah Jessica Parker SJP NYC Aftelier Fig Lush Ginger DSH Perfumes Bridesmaid Fragonard Etoile Lomani Best Lady