Marki » M » drzewno - szyprowe « Grupy

Arabian Diamond M. Micallef dla mężczyzn

Arabian Diamond M. Micallef dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

agarowy
Arabian Diamond M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia Arabian Diamond M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Arabian Diamond marki M. Micallef to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Arabian Diamond został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są bergamotka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są geranium, ylang-ylang, róża, konwalia i agar (oud); nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, ambra i Żywica.

Bergamotka Anyż gwiazdkowaty

Geranium Ylang-ylang Róża Konwalia Agar (oud)

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arabian Diamond by M. Micallef.

Arabian Diamond Recenzje Perfum

Ziu
Ziu

Arabian Diamond ma początek dymny, suchy, lekko drażniący, jak piłowane drewno, którego zapach aż szczypie w oczy. Jest to tak odurzający wstęp, że nie sposób poprzestać na blotterowych testach i nie przejść do testów globalnych. Na skórze dość szybko zza tego dymu wyłania się wygrzana na słońcu róża, nuty kwiatowe zaczynają odgrywać większe znaczenie. Jest w tym jakaś zaskakująca dynamika, gwałtowność. Kontrast, pomiędzy kadzidlanym oudem i delikatnymi kwiatami, po pewnym czasie zmienia się w spójną bazę, którą jestem zachwycona, ma ona właściwości wręcz kojące.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Arabian Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Arabian Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arabian Diamond marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arabian Diamond marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Hermes Bel Ami Nautica Nautica Coty Stetson Fresh Carven Vetiver Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Alain Delon Iquitos Carven Le Vetiver Creed Cypres Musc Cuba Paris Cuba Red Melvita Genuine Patchouli Rituals No. 06 Green Bergamot & Vetiver