Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Aoud M. Micallef dla mężczyzn

agarowy
miodowy
Aoud M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia Aoud M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Aoud marki M. Micallef to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Aoud został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutę głowy stanowi róża; nutami serca są szafran, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, cynamon i agar (oud); nutami bazy są paczula i miód.

Róża

Szafran Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe Cynamon Agar (oud)

Paczula Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud by M. Micallef.

Al Sharquiah

Aoud Recenzje Perfum

madmichal
madmichal

Jestem bardzo zdziwiony, że jeszcze nikt ani zrecenzował Aoudu, ani nikt nie podzielił się swoimi przemyśleniami na jego temat... Ja na wstępię napiszę, że jest to zapach zapach wyjątkowy pod względami: pierwszy zapach z orientalną żywicą agarową jako głównym składnikiem nut, zmieszany w okcydentalny sposób, Aoud pochodzi chyba z 2001/2002 roku; jest to w moim przekonaniu Aoud idealny, ale o tym pózniej...
Ad meritum:
Aoud otwiera się wonią chłodnej, dumnej, nawet wyniosłej róży, która nie wstydzi się swojego majestatu. Po kilku minutach jej wysokość przeobraża się. Z kwiatu opadają wciąż jędrne i pachnące płatki, które opadając, jakby były cięte w locie: paź złoty szafran nam się kłania. Z początkowego chłodnego zapachu świeżego kwiatu, czuję teraz ciemny, rozgrzewający się aromat olejku różanego. Gęstego i lepkiego. Rozgrzewa się on coraz bardziej za wpływem przyjemnego cynamonu- dworaka naszej królowej. Nie musimy długo czekać na nadejście Jego Królewskiej Wysokości: Króla Ouda. Król jest odwazny( vide dymny), ma wspaniałe maniery( vide skorzany), potrafi być jednak nieokrzesany( vide zwierzęcy), ale król panuje nad sobą i wie kiedy może zachowywać się tak, a nie inaczej. W końcu to król, on może zawsze być jaki chce. Wspólna audiencja króla i królowej trwa i trwa. Widzimy, że jest to małżeństwo i z rozsądku, i z miłości. Gdy król i królowa w końcu się zmęczą i zakończą swą audiencję, zastąpi ich Jego Książęca Mość sandałowiec i Jej Wysokość paczula. Czyżby tych młodzieniaszków pilnowała zza gęstych kurtyn Szara Eminncja ambra i ochmistrzyni wanilia? Gwardia Miodowa oczywiście cały czas stoi na straży rodziny królewskiej.
Wyśmienity oud. Ma Wiele twarzy. Czasem jest elegancki, czasem sensualny( o tak!), czasem troszkę urnynowy. Ale to jaką twarz pokaże zależy tylko od nas..,
Projekcja jest umiarkowana, wyczuwalna i taktowna, to dobrze, gdyż mogłaby odstraszyć kogoś od nas, a tak działa zachęcająca i ...uzależniające.
Głowa i serca trwają około 8 godzin, wtedy zapach projektuje. Natomiast bliskoskórny baza dogasa jeszcze jakieś 6 godzin.

Aoud by M. Micallef 3.68 out of 5 based on 21 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Aoud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Aoud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Jubilation for Men Zirh Ikon M. Micallef Gaiac Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent M7 Montale Black Aoud Nasomatto Black Afgano Gucci Gucci pour Homme L`Artisan Parfumeur Al Oudh Thierry Mugler A*Men Lubin Idole Olivier Durbano Black Tourmaline Viktor&Rolf Spicebomb Serge Lutens Fille en Aiguilles Amouage Amouage Lyric Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Amouage Memoir Man Montale Dark Aoud By Kilian Straight to Heaven Carner Barcelona Cuirs