Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Aoud 1 M. Micallef dla mężczyzn

Aoud 1 M. Micallef dla mężczyzn

agarowy
Aoud 1 M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Aoud 1 marki M. Micallef to orientalno - waniliowe perfumy dla mężczyzn. Aoud 1 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, szafran, brzoskwinia, Śliwka, kwiat pomarańczy, jaśmin, agar (oud), drzewo sandałowe i wanilia.

Jabłko Szafran Brzoskwinia Śliwka Kwiat pomarańczy Jaśmin Agar (oud) Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud 1 by M. Micallef.

Aoud 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Aoud 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Aoud 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud 1 marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud 1 marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Summer Flash Serge Lutens Louve Cioccolato Mon Amour Fondente Extra Neil Morris Afire Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Tonatto Profumi Magnifico Laurence Dumont Vanille Bourbon Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla La Perla Languid Vanilla Serge Lutens Rahat Loukoum Lush American Cream