Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Aoud 1 M. Micallef dla mężczyzn

Aoud 1 M. Micallef dla mężczyzn

agarowy
Aoud 1 M. Micallef dla mężczyzn Zdjęcia

Aoud 1 marki M. Micallef to orientalno - waniliowe perfumy dla mężczyzn. Aoud 1 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Perfumy zawierają takie składniki, jak jabłko, szafran, brzoskwinia, Śliwka, kwiat pomarańczy, jaśmin, agar (oud), drzewo sandałowe i wanilia.

Jabłko Szafran Brzoskwinia Śliwka Kwiat pomarańczy Jaśmin Agar (oud) Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud 1 by M. Micallef.

Aoud 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Aoud 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Aoud 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud 1 marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud 1 marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Giorgio Armani Emporio Armani Night Celine Fever Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Indult Tihota Bath and Body Works Vanilla Noir Guerlain La Petite Robe Noire Demeter Fragrance Marshmallow Ulric de Varens Mini Sexy Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Prince Matchabelli Sexiest Musk Henri Bendel Wild Fig