Marki » M » kwiatowe « Grupy

Ananda M. Micallef dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 9 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

żółtych kwiatów
Ananda M. Micallef dla kobiet Zdjęcia Ananda M. Micallef dla kobiet Zdjęcia

Ananda marki M. Micallef to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ananda został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Astier. Nutami głowy są czarna porzeczka, Śliwka, gruszka i cytryna; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, róża, fiołek i mimoza; nutami bazy są wanilia, mimoza i białe piżmo.

Czarna porzeczka Śliwka Gruszka Cytryna

Jaśmin Ylang-ylang Róża Fiołek Mimoza

Wanilia Mimoza Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ananda by M. Micallef.

Champs Elysees Eau de Toilette

Ananda Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Delikatny, uroczy, romantyczny, wesoły.
Na mojej skórze zdecydowanie bardziej kwiatowy. Owoce tylko początkowo delikatnie osładzają kompozycję, a później zupełnie nie są wyczuwalne.
W moim odczuciu nie jest to zapach banalny i pospolity. Miła alternatywa na wiosenne, ciepłe dni.

Ładny, dziewczęcy, kwiatowo – owocowy zapach. Z kwiatów czuć głównie jaśmin i mimozę, z owoców nieco kwaskowate jabłko i czarną porzeczkę. Odrobinę przypomina mi Champs Elysees Guerlaina.

Przyjemny, ale wtórny i dość banalny. Na dłuższą metę jego słodycz jest dla mnie męcząca. Trwałość średnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Micallef Ananda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Micallef Ananda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ananda marki M. Micallef. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ananda marki M. Micallef reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Houbigant Quelques Fleurs Royale Shaik Chic Shaik No 30 By Kilian Flower of Immortality Serge Lutens Jeux de Peau Hermes Elixir des Merveilles Frapin 1270 Montale Powder Flowers Ramon Monegal Ambra di Luna Rance 1795 Helene Guerlain L'Heure Bleue Annick Goutal Mandragore Hermes Un Jardin En Mediterranee Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lubin Idole Eau de Parfum Molinard Habanita Demeter Fragrance Watermelon Lollipop Esteban Folie de Figue Rasasi Rania Xerjoff Regio Etro Paisley