Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

No.1 M. Asam dla kobiet

No.1 M. Asam dla kobiet

ozonowy
No.1 M. Asam dla kobiet Zdjęcia No.1 M. Asam dla kobiet Zdjęcia No.1 M. Asam dla kobiet Zdjęcia

No.1 marki M. Asam to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, lima i tangeryna; nutami serca są kardamon i herbata; nutami bazy są cedr virginia i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Lima Tangeryna

Kardamon Herbata

Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No.1 by M. Asam.

No.1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Asam No.1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Asam No.1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No.1 marki M. Asam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No.1 marki M. Asam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Ayala Moriel Arsenal Thierry Mugler Innocent Illusion Aveda Chakra 5 Creativity Shu Uemura Fleur de Source Miller Harris Cologne 1888 Bond No 9 Nouveau Bowery JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 Calypso Christiane Celle Homme Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale