Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dayglamour M. Asam dla kobiet

Dayglamour M. Asam dla kobiet

żółtych kwiatów

Dayglamour marki M. Asam to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, bergamotka, jaśmin i ylang-ylang.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Jaśmin Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dayglamour by M. Asam.

Dayglamour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M. Asam Dayglamour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M. Asam Dayglamour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dayglamour marki M. Asam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dayglamour marki M. Asam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Donna Karan DKNY Guerlain Insolence Azzaro Azzura Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Sweet Years Sweet Years Prive Benetton Cumbia Colors Woman Luciano Soprani Jolie La Senza Discover Me So...? So...?Exciting Mary-Kate and Ashley Olsen One Bath and Body Works Sweet Pea Forever