Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

MAC Creation Hue M∙A∙C dla kobiet

MAC Creation Hue M∙A∙C dla kobiet

MAC Creation Hue marki M∙A∙C to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. MAC Creation Hue został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są frezja, fiołek i magnolia; nutami bazy są wetyweria i ambra.

Nuty zielone

Frezja Fiołek Magnolia

Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MAC Creation Hue by M∙A∙C.

MAC Creation Hue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum M∙A∙C MAC Creation Hue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu M∙A∙C MAC Creation Hue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MAC Creation Hue marki M∙A∙C. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MAC Creation Hue marki M∙A∙C reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Roberto Verino VV Aqua Women Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Valentino Valentino Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Molinard Les Fleurs: Mimosa Robert Piguet Futur Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Acorelle Baies Sauvages Bronnley Orchid Tauer Perfumes Carillon pour un ange Revlon Whimsical