Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn

Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn

Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vanillary marki Lush to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vanillary został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, fasolka tonka i wanilia.

Jaśmin Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanillary by Lush.

Vanillary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Vanillary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Vanillary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanillary marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanillary marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Calypso St. Barth Lea Honore des Pres Sexy Angelic Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant La Perla Languid Vanilla Yves Rocher Cap Nature Vanille Prince Matchabelli Sexiest Musk Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne