Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn

Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn

Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vanillary Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vanillary marki Lush to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vanillary został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, fasolka tonka i wanilia.

Jaśmin Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanillary by Lush.

Vanillary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Vanillary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Vanillary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanillary marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanillary marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Serge Lutens Un Bois Vanille Thierry Mugler Angel Caprice de Star Montale Vanilla Extasy Les Nereides Douceur de Vanille Annick Goutal Vanille Exquise Lavanila Laboratories Vanilla Spice Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Alyssa Ashley Vanilla Love & Toast Honey Coconut Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Galimard Canaica