Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Twilight Lush dla kobiet i mężczyzn

Twilight Lush dla kobiet i mężczyzn

Twilight Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Twilight Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Twilight marki Lush to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twilight został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, ylang-ylang, fasolka tonka i benzoes.

Lawenda Ylang-ylang Fasolka tonka Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Twilight by Lush.

Twilight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Twilight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Twilight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Twilight marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Twilight marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Love Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Marks and Spencer Autograph New York Neil Morris Takashimaya Tocca Brigitte Prada L`Eau Ambree Chanel Coco Mademoiselle Parfum JoAnne Bassett Marie Antoinette Penhaligon`s Night Scented Stock Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco John Mac Steed Lady Mac Steed Rose