Marki » L » drzewne « Grupy

Tramp Lush dla kobiet i mężczyzn

Tramp Lush dla kobiet i mężczyzn

Tramp marki Lush to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tramp został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula i mech.

Paczula Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tramp by Lush.

Tramp Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Tramp, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Tramp, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tramp marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tramp marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Etro Vetiver Le Labo Gaiac 10 Tokyo Xerjoff Homme Keiko Mecheri Genie des Bois Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Le Prince Jardinier Arboretum Molinard Molinard Homme I Pacifica Tibetan Mountain Temple Ferrari Ferrari No 1 Accord Parfait Heliotrope & Santal Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar