Marki » L » drzewno - aromatyczne « Grupy

Smell of Freedom Part 1: Fire Tree Lush dla kobiet i mężczyzn

Smell of Freedom Part 1: Fire Tree Lush dla kobiet i mężczyzn

Smell of Freedom Part 1: Fire Tree marki Lush to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simon Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa cytrynowa, drzewo sandałowe, drzewo cytrynowe, choinka, mirt, bergamotka, imbir i kwiat pomarańczy.

Trawa cytrynowa Drzewo sandałowe Drzewo cytrynowe Choinka Mirt Bergamotka Imbir Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smell of Freedom Part 1: Fire Tree by Lush.

Smell of Freedom Part 1: Fire Tree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Smell of Freedom Part 1: Fire Tree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Smell of Freedom Part 1: Fire Tree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smell of Freedom Part 1: Fire Tree marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smell of Freedom Part 1: Fire Tree marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude CB I Hate Perfume Wild Hunt Annick Goutal Duel Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Bois 1920 Sandalo e The Avon Avon Jet Homme Tous Tous Man Sport Rasasi Ambition Smell Bent Brussels Sprouted Nobile 1942 PonteVecchio Yves Rocher Altika