Marki » L » kwiatowe « Grupy

Orange Blossom Lush dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
wosku pszczelego
Orange Blossom Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Blossom marki Lush to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orange Blossom został wydany w 2010 roku. Orange Blossom stworzyli Mark Constantine i Simon Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, ylang-ylang, drzewo sandałowe, wosk pszczeli i brazylijskie drzewo różane.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Ylang-ylang Drzewo sandałowe Wosk pszczeli Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom by Lush.

Orange Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Silver David & Victoria Beckham Intimately Beckham Marc Jacobs Daisy Bloom Estée Lauder Beautiful Spring Veil Xerjoff Ibitira Carthusia Caprissimo Bronnley Peony Eau Fraiche Keiko Mecheri White Petals Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Bourjois Evasion Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Oscar de la Renta Oscar Latin Light