Marki » L » kwiatowe « Grupy

Orange Blossom Lush dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
wosku pszczelego
Orange Blossom Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Blossom marki Lush to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Orange Blossom został wydany w 2010 roku. Orange Blossom stworzyli Mark Constantine i Simon Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, neroli, ylang-ylang, drzewo sandałowe, wosk pszczeli i brazylijskie drzewo różane.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Neroli Ylang-ylang Drzewo sandałowe Wosk pszczeli Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Blossom by Lush.

Orange Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Orange Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Orange Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Blossom marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Blossom marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Anna Sui Sui Love L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Britney Spears Curious Heart Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Givenchy Absolutely Irresistible Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Galanos Galanos Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Eclectic Collections Moonstruck Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Lancome 2000 et Une Rose