Marki » L » kwiatowe « Grupy

Lust Lush dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów
Lust Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Lust Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lust marki Lush to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lust został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, drzewo sandałowe, wanilia i róża.

Jaśmin Ylang-ylang Drzewo sandałowe Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lust by Lush.

Lust Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Lust, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Lust, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lust marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lust marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Christian Lacroix Eau Florale Yves Rocher Pur desir de Lavande Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich Nautica Nautica Bermuda Blue Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Julian Rouas Swing Glamour Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14