Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Karma Lush dla kobiet i mężczyzn

Karma Lush dla kobiet i mężczyzn

Karma Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Karma marki Lush to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Karma został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są pomarańcza, lawenda i trawa cytrynowa; nutami serca są sosna, cytryna i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są paczula, Żywica jodłowa, elemi i cynamon.

Pomarańcza Lawenda Trawa cytrynowa

Sosna Cytryna Liść czarnej porzeczki

Paczula Żywica jodłowa Elemi Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Karma by Lush.

Karma Recenzje Perfum

anja
anja

Przy okazji zakupow w Lushu psiknelam na nadgarstek ,po czym zapomnialam o nim na chwile .Wyszlam ze sklepu ,poszlam sobie dalej i....cudowny zapach krazacy wokol mojego nosa zmusil mnie zebym przypomniala sobie o nadgarstku.Wspaniala ,ciepla pomarancza ,paczula a na koncu odrobina cynamonu.Zapach inny niz inne,powiedzialabym bardzo jadalny ,taki organiczny -pelna natura jak to u Lusha.Trzymal dosc dlugo .Mialam juz wersje w sztyfcie ale nie byla za bardzo trwala ,wydaje mi sie ze troszke inna.Te sa naprawde piekne,Mysle ze w duecie z kremem do ciala Karma efekt bylby powalajacy hmmm....taka wisienka na torcie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Karma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Karma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Karma marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Karma marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Serge Lutens Jeux de Peau Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Illuminum Tribal Black Tea Calvin Klein CK One Summer 2006 Robert Piguet Chai Mancera Cedrat Boise Paco Rabanne Paco Hermes Elixir des Merveilles Lush Sun Smell Bent One Smell Bent Sunshine Smell Bent Disco Nap Smell Bent FIVE Smell Bent Hungry Hungry Hippies Historiae Bouquet du Trianon Illuminum Rajamusk Lush Dirty Parfumerie Generale Cedre Sandaraque