Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Imogen Rose Lush dla kobiet i mężczyzn

Imogen Rose Lush dla kobiet i mężczyzn

Imogen Rose Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Imogen Rose marki Lush to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Imogen Rose został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Simon Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, fasolka tonka, bergamotka, korzeń irysa, róża, ambrette (piżmo ambrowe) i bazylia.

Wetyweria Fasolka tonka Bergamotka Korzeń irysa Róża Ambrette (piżmo ambrowe) Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imogen Rose by Lush.

Imogen Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Imogen Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Imogen Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imogen Rose marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imogen Rose marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Estée Lauder SpellBound Vera Wang Princess Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Anastacia Resurrection Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Space NK Champaca Detaille Sheliane Tiens Rare Bath and Body Works Dark Kiss Oriflame Tsun Lai