Marki » L » aromatyczno - zielone « Grupy

Go Green Lush dla kobiet i mężczyzn

Go Green Lush dla kobiet i mężczyzn

Go Green marki Lush to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Go Green został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, dzięgiel, estragon, kminek, liść fiołka, grejpfrut, mech dębowy, wetyweria, neroli, cedr i bergamotka.

Drzewo sandałowe Dzięgiel Estragon Kminek Liść fiołka Grejpfrut mech dębowy Wetyweria Neroli Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Go Green by Lush.

Go Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Go Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Go Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Go Green marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Go Green marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Chaumet Chaumet Homme Christian Dior Jules L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Liz Claiborne Curve for Men Gant Gant Summer Halston Halston 1-12 Nasomatto Hindu Grass Lorenzo Villoresi Yerbamate O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Aftelier Trevert CB I Hate Perfume Memory of Kindness Thymes Olive Leaf