Marki » L » kwiatowe « Grupy

Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle Lush dla kobiet i mężczyzn

Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle Lush dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle marki Lush to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle został wydany w 2014 roku. Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle stworzyli Simon Constantine i Mark Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, rumianek, cytrusy i nuty kwiatowe.

Wiciokrzew Rumianek Cytrusy Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle by Lush.

Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dad`s Garden Chamomile And Honeysuckle marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Victorio & Lucchino Abril Prada No5 Narciso Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Guerlain Meteorites Adrienne Vittadini Venezia Guerlain Muguet Loewe Aire Loewe Czech & Speake Rose Ulric de Varens Mini Flirt Pascal Morabito Mon Classique Crabtree & Evelyn Gardenia