Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cocktail Lush dla kobiet i mężczyzn

Cocktail Lush dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Cocktail Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cocktail marki Lush to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cocktail został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, drzewo sandałowe, mech dębowy, róża, lawenda, bergamotka, cynamon, cytrusy i geranium.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Drzewo sandałowe Mech dębowy Róża Lawenda Bergamotka Cynamon Cytrusy Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cocktail by Lush.

Cocktail Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Cocktail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Cocktail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cocktail marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cocktail marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Legere Bond No 9 Chinatown Annick Goutal Songes NafNaf Une Touche de Naf Naf Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Al Haramain Perfumes Affaf Sarantis C-Thru Purple Diamond Bob Mackie Masquerade La Perla Charme Lace Collection Franck Olivier Passion Extreme Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Romane Vida Wild Lotus