Marki » L » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cocktail Lush dla kobiet i mężczyzn

Cocktail Lush dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Cocktail Lush dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cocktail marki Lush to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cocktail został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Constantine. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, drzewo sandałowe, mech dębowy, róża, lawenda, bergamotka, cynamon, cytrusy i geranium.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Drzewo sandałowe Mech dębowy Róża Lawenda Bergamotka Cynamon Cytrusy Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cocktail by Lush.

Cocktail Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Cocktail, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Cocktail, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cocktail marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cocktail marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Christian Lacroix Tumulte Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Montale Attar Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Miller Harris Noix de Tubereuse Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Tom Ford Champaca Absolute Anya`s Garden Fairchild Accessorize Accessorize Carven Variations Shiseido Memoire