Marki » L » orientalne « Grupy

Black Pearl Lush dla kobiet i mężczyzn

Black Pearl Lush dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
dymny

Black Pearl marki Lush to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Pearl został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, lawenda, mirra i olibanum.

Rumianek Lawenda Mirra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Pearl by Lush.

Black Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush Black Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush Black Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Pearl marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Pearl marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Moschino Moschino Bond No 9 Fire Island Annick Goutal Myrrhe Ardente Paloma Picasso Minotaure Nautilus Nautilus Black Marlin Guerlain Spiritueuse Double Vanille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee L`Erbolario Myrrhae Rochas Lumiere Original Ramon Molvizar Oriental Goldskin Tonatto Profumi Amir