Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

American Cream Lush dla kobiet i mężczyzn

American Cream Lush dla kobiet i mężczyzn

miodowy
mleczny

American Cream marki Lush to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. American Cream został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, truskawka, wanilia, mleko i biały miód.

Pomarańcza Truskawka Wanilia Mleko Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about American Cream by Lush.

American Cream Recenzje Perfum

American Cream by Lush 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush American Cream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush American Cream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum American Cream marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu American Cream marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Angel Caprice de Star Neil Morris Afire L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Lulu Castagnette lol ;-) Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Coty Vanilla Musk Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Beyonce Heat Lush Vanillary Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Frangipanier Montale Chypre Vanille