Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

American Cream Lush dla kobiet i mężczyzn

American Cream Lush dla kobiet i mężczyzn

miodowy
mleczny

American Cream marki Lush to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. American Cream został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, truskawka, wanilia, mleko i biały miód.

Pomarańcza Truskawka Wanilia Mleko Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about American Cream by Lush.

American Cream Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lush American Cream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lush American Cream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum American Cream marki Lush. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu American Cream marki Lush reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Hugo Boss Deep Red Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Montale Amandes Orientales Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Sinfonia di Note Amande Sucree Mazzolari Alessandro I Profumi di Firenze Talco Delicato Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Hilde Soliani CiocoRosissimo Jessica Simpson Dessert Treats Candy Hilde Soliani Vani Chic