Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

OM 011 Lurk dla kobiet i mężczyzn

OM 011 Lurk dla kobiet i mężczyzn

agarowy

OM 011 marki Lurk to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, OM 011 został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Nelson Sanford. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), drzewo sandałowe, lotos i jaśmin.

Agar (oud) Drzewo sandałowe Lotos Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about OM 011 by Lurk.

OM 011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lurk OM 011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lurk OM 011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum OM 011 marki Lurk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu OM 011 marki Lurk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
D`Orsay La Dandy Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Al-Rehab Al Hanouf Sarah Jessica Parker Covet Shiseido Zen Esteban Patchouli Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Lancome Magnifique Eau de Toilette Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Brut Parfums Prestige Imperial Juliette Has A Gun Not A Perfume Jeanne Arthes CO2 Pink Label