Marki » L » szyprowo - kwiatowe « Grupy

BB 11 Lurk dla kobiet i mężczyzn

BB 11 Lurk dla kobiet i mężczyzn

BB 11 marki Lurk to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Nelson Sanford. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambrette (piżmo ambrowe), balsam peruwiański i nuty kwiatowe.

Ambrette (piżmo ambrowe) Balsam peruwiański Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BB 11 by Lurk.

BB 11 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lurk BB 11, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lurk BB 11, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BB 11 marki Lurk. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BB 11 marki Lurk reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Christian Dior Miss Dior Sisley Soir de Lune Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Yves Rocher En Avril Un Soir Pierre Cardin Rose by Cardin Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Giorgio Valenti Rose Noire Le Labo Tubereuse 40 New York MOR Peony Flower Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense