Marki » L » orientalno - waniliowe « Grupy

lol ;-) Lulu Castagnette dla kobiet

lol ;-) Lulu Castagnette dla kobiet

lol ;-) Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia

lol ;-) marki Lulu Castagnette to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. lol ;-) został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Bergia. Nutami głowy są czerwone jabłko i truskawka; nutami serca są róża i irys; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Czerwone jabłko Truskawka

Róża Irys

Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about lol ;-) by Lulu Castagnette.

lol ;-) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette lol ;-), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette lol ;-), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum lol ;-) marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu lol ;-) marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Kenzo Kenzo Amour Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Deborah Be Gourmand - Bon Bon Guerlain Eau de Shalimar Victoria`s Secret Amber Romance Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Laurence Dumont Vanille Violette Sage Machado Onyx M∙A∙C MV3 Payard Pistachio Ganache Serge Lutens Rahat Loukoum