Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Luluforever Lulu Castagnette dla kobiet

Luluforever Lulu Castagnette dla kobiet

Miałem: 1

wiśniowy
Luluforever Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Luluforever Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Luluforever Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia

Luluforever marki Lulu Castagnette to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Luluforever został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są yuzu, wiśnia i bergamotka; nutami serca są ananas, gruszka, owoc dzikiej róży i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Yuzu Wiśnia Bergamotka

Ananas Gruszka Owoc dzikiej róży Jaśmin

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luluforever by Lulu Castagnette.

Luluforever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette Luluforever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette Luluforever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luluforever marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luluforever marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Escada Sunny Frutti Donna Karan DKNY Summer 2008 Rampage Blue Eyes Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Jeanne Arthes Love Generation Pink Oriflame Elvie Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Christina Aguilera X Pose Glamour Ulric de Varens Mini Varens 31 Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2010 Alta Moda Dreams