Marki » L » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

LuluCastagnette Lulu Castagnette dla kobiet

LuluCastagnette Lulu Castagnette dla kobiet

LuluCastagnette Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia

LuluCastagnette marki Lulu Castagnette to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. LuluCastagnette został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka i figa; nutami serca są wata cukrowa, jaśmin, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, cedr i paczula.

Bergamotka Figa

Wata cukrowa Jaśmin Róża Magnolia

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about LuluCastagnette by Lulu Castagnette.

LuluCastagnette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette LuluCastagnette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette LuluCastagnette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum LuluCastagnette marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu LuluCastagnette marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Violette Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Lulu Guinness Fairytales Vera Wang Glam Princess Corine de Farme Witch Taranee Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Avril Lavigne Forbidden Rose Remy Latour Diamond Rain Farmacia SS. Annunziata Chia En Voyage Perfumes Carmel de Ville