Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lulu Lulu Castagnette dla kobiet

Lulu Lulu Castagnette dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Lulu Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Lulu Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Lulu Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Lulu Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia

Lulu marki Lulu Castagnette to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Lulu został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pomelo, mandarynka i jagoda; nutami serca są plumeria, fiołek i bieluń; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka, drzewo sandałowe, wetyweria, paczula i piżmo.

Pomelo Mandarynka Jagoda

Plumeria Fiołek Bieluń

Wanilia Fasolka tonka Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lulu by Lulu Castagnette.

Lulu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette Lulu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette Lulu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lulu marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lulu marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Divine Divine Shiseido Zen Bond No 9 The Scent Of Peace Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Bond No 9 Astor Place Ajmal Unveil Burberry Burberry Sport for Women Roccobarocco Fashion Woman Gosh Bitch Nobile 1942 Casta Diva