Marki » L » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet

Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

migdałowy
Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia Les Petites Folies 20:15 Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia

Les Petites Folies 20:15 marki Lulu Castagnette to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Les Petites Folies 20:15 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Corinne Cachen. Nutami głowy są bergamotka, kwiat migdałowca i gruszka; nutami serca są irys, migdał i piwonia; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Bergamotka Kwiat migdałowca Gruszka

Irys Migdał Piwonia

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Petites Folies 20:15 by Lulu Castagnette.

Les Petites Folies 20:15 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Petites Folies 20:15 marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Petites Folies 20:15 marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini La Perla Charme L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Tommy Bahama Tommy Bahama Shaik Chic Shaik No 30 Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Pink Room Parfum Pour Toi Tom Ford White Musk Collection White Suede CnR Create Capricorn Sergio Tacchini Precious Pink Antonia`s Flowers Tiempe Passate Huitieme Art Parfums Naiviris