Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn

Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
kwaśny
Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Je t`M :-) marki Lulu Castagnette to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Je t`M :-) został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinette. Nutami głowy są granat, brzoskwinia i liczi; nutami serca są róża, lotos, malina i marakuja; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia, cedr, piżmo i ambra.

Granat Brzoskwinia Liczi

Róża Lotos Malina Marakuja

Nuty drzewne Wanilia Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Je t`M :-) by Lulu Castagnette.

Je t`M :-) Recenzje Perfum

katibak
katibak

kupiłam bo była super cena, takie mydełko pachnidełko, flakonik starczył na tydzień.

gugusia
gugusia

W ktorym mi€jscu t€n zapach jest unis€x€m to ja ni€ wi€m. W otwarciu istna €ksplozja tropikalnych owocow w stylu sezonow€k €scady. J€st owocowo i milo dla nosa. Duzo marakuji w polacz€niu z delikatnymi bialymi kwiatami. Z p€wnoscia dla mlodych di€wczyn.

Trwalosc slaba - do 2 godz.
Proj€kcja - bliskoskorna.
But€l€czka - brzydka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette Je t`M :-), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette Je t`M :-), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Je t`M :-) marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Je t`M :-) marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Deep Night Victoria`s Secret Supermodel Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Sergio Tacchini Feel Good Woman Entre Filles Saison 2 Carven Carven Couture Candie`s Candie`s Luxe Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Gold Edition Mary Kay Exotic Passionfruit Britney Spears Circus Fantasy Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Halle Berry Reveal