Marki » L » kwiatowo - owocowe « Grupy

Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn

Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
kwaśny
Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Je t`M :-) Lulu Castagnette dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Je t`M :-) marki Lulu Castagnette to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Je t`M :-) został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jerome Epinette. Nutami głowy są granat, brzoskwinia i liczi; nutami serca są róża, lotos, malina i marakuja; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia, cedr, piżmo i ambra.

Granat Brzoskwinia Liczi

Róża Lotos Malina Marakuja

Nuty drzewne Wanilia Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Je t`M :-) by Lulu Castagnette.

Je t`M :-) Recenzje Perfum

katibak
katibak

kupiłam bo była super cena, takie mydełko pachnidełko, flakonik starczył na tydzień.

gugusia
gugusia

W ktorym mi€jscu t€n zapach jest unis€x€m to ja ni€ wi€m. W otwarciu istna €ksplozja tropikalnych owocow w stylu sezonow€k €scady. J€st owocowo i milo dla nosa. Duzo marakuji w polacz€niu z delikatnymi bialymi kwiatami. Z p€wnoscia dla mlodych di€wczyn.

Trwalosc slaba - do 2 godz.
Proj€kcja - bliskoskorna.
But€l€czka - brzydka.

Je t`M :-) by Lulu Castagnette 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette Je t`M :-), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette Je t`M :-), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Je t`M :-) marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Je t`M :-) marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Givenchy My Givenchy Dream Calvin Klein Eternity Summer 2007 Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her CnR Create Sagittarius Oriflame Elvie Summer Magic Mango Lady Rebel Flirt! Rock N Rebel Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14 Next Just Pink Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon