Marki » L » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Indomptee Lulu Castagnette dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny
Indomptee Lulu Castagnette dla kobiet Zdjęcia

Indomptee marki Lulu Castagnette to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Indomptee został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, mango, ananas, gujawa, czarna porzeczka i melon; nutami serca są magnolia, róża, konwalia i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, irys, paczula i mech dębowy.

Bergamotka Mandarynka Mango Ananas Gujawa Czarna porzeczka Melon

Magnolia Róża Konwalia Jaśmin

Wetyweria Irys Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Indomptee by Lulu Castagnette.

Indomptee Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Cytrusowo-metaliczny zapach, który ulatnia się ze skóry po 15 minutach! Miałam, sprzedałam, nigdy więcej!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Lulu Castagnette Indomptee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Lulu Castagnette Indomptee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Indomptee marki Lulu Castagnette. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Indomptee marki Lulu Castagnette reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Calvin Klein Ck One Electric Air-Val International The Simpsons Benetton Benetton Cold Kenneth Cole Reaction Clean Clean Sweet Layer Bijan Bijan Wicked for Men Elizabeth Arden Daytona 500 Manuel Canovas L`ile Bleue Parfums 06130 Yuzu Rouge Manchester Manchester Cologne Asprey London Purple Water Ortigia Sicilia Orange Blossom